Mersin Temizlik Şirketleri

Mersin Temizlik Şirketleri: Soli Temizlik Ev ve işyeri temizlik işlerinizde Profesyonel Hizmet Verir. Bu günün şartlarına göre ev temizlik fiyatları tekliflerimiz makul ve uygun.

Mersin temizlik şirketleri

Ev ve işyeri temizliği için bizimle daha önce çalışma yapmadıysanız. Bizi Denemenizi Heyecanla Bekliyoruz.  Mersin Temizlik Şirketleri arasında en üst seviyede hizmet sağlıyoruz.

Mersin Temizlik Şirketleri arasında olan SOLİ Temizliğin Diğer  Firmalarından Farkı Nedir?

Sayfa İçindekiler

Fiyatlarımız herkes için adil ve uygun.

İşimize sahip çıkar ve söz verdiğimiz gibi davranırız.

işi zamanında başlar zamanında bitiririz.

Sizin değerleriniz bizimde değerlimiz olur.

Güler yüzlü ve saygılı olmak.

Eğer yaptığımız işle ilgili sorun olursa hemen çözeriz.

Ben mi Temizlemeliyim Temizlik Şirketimi ?

Tabii rutin silme ve süpürme gibi ev işlerinizi kendiniz yapmalısınız. Yeni bir evin inşaat temizliğini ve ya taşınma öncesi boş ev temizliğini yapmanız doğru değil. Çünkü çok fazla ekipman gerekli ve ayrıca tecrübe gerektiğini bilmenizi isteriz.

Temizlik şirketlerine ödenen temizlik ücretini gereksiz bulabilirsiniz. Bu bağlamda verilen ücret karşılığından daha fazla kar etmiş olacaksınız.

Örnek olarak bir sürü temizlik ilaçları ve ekipmanları almak için çok fazla harcama yaparsınız. Buda temizlik şirketine ödeyeceğini fiyatın çok, çok üstündedir. Ayrıca diyelim malzemeyi aldınız ama  tecrübe  para  ile satılmıyor. Temizlik şirketine zor işler vermek en mantıklısı.

Diğer bir örnek: Evdeki koltuk ve yataklarınız kirlendi kendiniz temizlemek istiyorsunuz. Öncelikle koltuk ve yatak yıkama makinesine ihtiyacınız olacak bu günün şartlarında 10 bin liradan aşağı Koltuk yıkama makinası yok. Ayrıca lekelerin nasıl çıkacağı hakkında bilgininizde var olması lazım.

En iyisi bir koltuk ve yatak yıkamacı dan yardım almaktır. Bu adımınız sizi yılda bir defa yapılacak koltuk yıkama ve yatak temizliği için alacağınız makine ve temizlik ilaçlarının ücretinden kurtaracak aynı zamanda yorulmadan koltuk, çekyat, yatak, temizliği yapılacak.

 

Soli Temizlik Şirketi Hangi Hizmetleri Sağlar ?

.Boş Ev Temizliğiİnşaat Temizliği – Cam silimi – Koltuk YıkamaYatak YıkamaAraç Koltuk Yıkama Hizmetlerimiz var.

Tüm temizlik hizmetlerinde bize güvene bilirsiniz sizi asla olumsuz hizmet sunmayız.

Genel olarak yaptığımız her türlü temizlik işimizde üstün başarı göstermeye çaba gösteririz. Size sunduğumuz hizmetlerden mutlu olmanızı ve yeniden birlikte çalışmayı hedefleriz.

Bir yorum bırakın

HEMEN ARA