Araç Koltuk Yıkama

araç koltuk temizleme

Araç Koltuk Yıkama SOLİ Temizlik araç ve ev koltuğu yıkama da son teknoloji makine ve kimyasalları Kullanıyoruz. profesyonel olarak Mersin’de hizmet veriyoruz. Araç koltuk yıkama işini profesyonel olarak yapmaktayız tüm lekeleri %99 çıkarıyoruz

 

Servisimiz kapınızın önüne kadar vardır elektrik (100 metre seyar kablomuz var) ve su ihtiyacını karşılayabiliyor sanız sizin gelmenize gerek yok biz mekanınızın önünde araç koltuk temizleme yapabiliriz.

Servisimiz kapınızın önüne kadar vardır elektrik ve su ihtiyacını karşılayabiliyor sanız sizin gelmenize gerek yok biz mekanınızın önünde araç koltuk temizleme yapabiliriz.

Yıllarca bu işi yaptığımızdan dolayı araba koltuğu nasıl yıkanır çok iyi biliriz. Araba koltukları profesyonel yıkama yapmayınca kötü kokular ve lekeler kalır. Araba koltuk yıkama da biz %99  temizlik sağlarız.

Araç Koltuk Yıkama Nasıl Yapılır

Sayfa İçindekiler

Koltuklar ilk önce leke sökücü su karışımı ile ıslatılır. Birkaç dakika bekledikten sonra eğer uygun görülürse fırçalama makinesi ile fırçalanır. daha sonra güçlü Karcher oto koltuk yıkama makinesi ile koltukların suyu çekilir. ilk aşamada çıkmayan leke ve kirler ikinci aşama olarak yenilenir Böylelikle tüm lekeler yüzde yüze yakın çıkmış olur.

Araç Koltuğundan Leke Çıkarma

Mersin Araç Koltuk yıkamada Üstün Alman teknolojisi temizlik ürünlerini kullanıyoruz araç koltuklarında bulunan her türlü lekeyi çok kısa zamanda kumaşa zarar vermeden çıkartırız.

Araba Koltuk Leke Çıkarıcı

Biz bu sorunu kökten hallediyoruz sizin herhangi koltuk leke çıkarıcı aramanıza gerek yok.

Araç Koltuğu Temizleme

Araç koltuğunu temizlemek zor bir iştir. Hele bir de hangi lekenin nasıl çıkacağını bilmiyorsanız işiniz çok daha zorlaşır. Biz araç koltuğu temizleme işlemlerinde tüm tecrübemizi kullanırız %99 tüm lekeleri çıkartırız

Araç Koltuk Yıkama Fiyatları

Standart araçlar için 4+1 bir araç koltuk yıkama fiyatları 2023 yılı itibari ile 250 ₺’dir. Aşırı derecede kirli olan araç koltukları için ekstra ücret 50 TL’dir.

SIKÇA SORULAN SORULAR

Araç koltukları nasıl yıkanır?

Servisimiz kapınızın önüne kadar vardır.

Oto koltuk yıkama fiyatları ne kadar?

Oto koltuk yıkama fiyatları tipine göre değişiklik göstermektedir Standart araçlar için 250 ₺’dir

Mersin araç koltuk yıkama: Hizmetimiz Mersin’in tüm bölgelerine servis yapıyoruz.

Mersin oto koltuk yıkama şirketi olarak Mersin’de en iyi hizmeti sunuyoruz.

Ev temizlik hizmetleri: evde koltuk yıkama, evde yatak yıkama, ev temizliği, İnşaat temizliği,  tadilat temizliği,

Yapılan en yanlış işlem: koltuk silme işlemidir. Koltuk silme işleminde, koltuk kumaşı ile sünger arasında biriken toz ıslatılarak süngere yedirilmektedir.

Bir yorum bırakın

HEMEN ARA