Yatak Yıkama ve Temizleme

Yatak Yıkama ve temizleme, Yatakta çeşitli nedenlerden dolayı lekeler oluşabilir. Ama sorun değil tüm lekeleri %99 çıkartıyoruz .

yatak yıkama ve temizleme

Bu lekelerden örnek verecek olursak idrar, kan, çay ve kahve gibi çeşitli lekelerdir. Yataktaki bu lekeleri silme yöntemi ile çıkması çok zordur. Siz lekelere müdahale ettikçe lekeler yayılır ve daha kötü sonuç elde edersiniz.

Mersin’de yatak yıkama ve temizliğini profesyonel olarak yapmaktayız. Yatak temizliği için birçok yöntemimiz vardır. 

Yatak temizliğinde güçlü leke sökücüler ve güçlü vakum makinesi kullanırız. Kullandığımız leke sökücü, dezenfektan ilaçları mayt ve diğer mikropları yok eder.

 Siz de yatağınızın temizliğini profesyonel ellere bırakmak isterseniz bizimle iletişim kurmanızı tavsiye ederiz. 

Yatak Yıkama Fiyatları Ne Kadar?

Sayfa İçindekiler

Yatak yıkama ve temizleme fiyatları Yatağın büyüklüğüne göre ve leke durumuna göre değişiklik göstermektedir. Bu nedenden dolayı bize yatağınızın resmini WhatsApp üzerinden gönder. En uygun yatak yıkama fiyat teklifi sunarız.

Yıkanan Yatak Kaç Saatte Kurur?

 Yıkanan yatak Güçlü bir vakum makinesi ile suyu çekilmiş ise ortalama 6 ile 8 saat arasında kurur.

Yatak Yıkama ve Temizleme den Sonra Koku Gelir Mi?

Temizlenen yatakta herhangi bir koku gelmez sadece yıkama sırasında kullandığımız güzel parfümlü koku gelir.

Not: Bazen Yatak temizleme işlemi bittikten ve kurumaya geçtikten sonra her 100 yatakta bir tanesinde farklı bir koku gelir. Kokunun sebebi de yatağın yapım sırasında kullanılan yapıştırıcı kokusudur. Bu koku yatak tamamen kuruduğunda gider bu yapıştırıcı kuruması da gün olarak değişmektedir. En fazla 15 gün içerisinde koku tamamen yok olur.

Yataktaki Sarı Lekeler Nasıl Çıkar ?

yataktaki sarı idrar lekesi nasıl çıkaryataktaki sarı idrar lekesi nasıl temizlenir

Yataktaki sarı idrar lekeleri çıkarılması son derece zor bir işlemdir. Eğer Bilginiz ve bu konuda tecrübeniz yoksa lekeye müdahale etmeyiniz. Aksi takdirde yatağınızı çöpe atmak zorunda kalabilirsiniz. Çünkü sarı lekelerin çıkarılması basit değildir. Yataktaki sarı idrar lekesi ve kan lekesini çıkartmak tamamen uzman yatak temizlemeci personelinin işidir.

Mersin yatak temizleme şirketi olarak sarı idrar lekesini %99 sorunsuz bir şekilde çıkartırız.

Yataktaki Kan Lekesi Nasıl Çıkar?

yataktaki kan lekesi nasıl temizleniryataktaki kan lekesi nasıl çıkar

 Kan lekesini çıkartmak sarı lekeden daha zordur. Bilindiği üzere kumaşta protein lekeleri çıkması çok zahmetlidir. Eğer kan lekesi yeni ise sadece Sıcak su üzerine dökersiniz donmasını engellersiniz. Tabii yine izi kalacaktır ama ağır görüntüsü kaybolacaktır. Sonuç olarak kurumuş kan lekesini profesyonel yatak yıkamacı ancak temizler.

Bir yorum bırakın

HEMEN ARA