Mersin Koltuk yıkama

Mersin Koltuk yıkama ve temizleme ev ve iş yerinde olmazsa olmazlardan biridir.

Mersin Koltuk yıkama Profesyonel koltuk temizleme için üretilmiş makinelerle yapılır. Koltuklarınız aşama aşama temizliği sağlanır. çekyat temizlemenin en kolay yolu SOLİ TEMİZLİK den yardım almaktır.

Mersin’de Koltuk Yıkama Aşamaları

1. Koltuk tipine göre deterjanlı su ile 3 santime kadar ıslatılır.

2. Fırçalama koltuğu yıpratmayan özel dizayn edilmiş koltuk fırçalama makinesi ile koltuk fırçalanır. ( Bazen koltuğun sağlığı için fırçalama yapılmaz.)

3. İnatçı koltuk lekeleri için özel olarak hazırlanan koltuk leke çıkarıcı kimyasallar kullanılarak lekeler temizlenir.

4. Vakumlama koltuğu tüm kirve lekelerden arındırmak için güçlü alman ürünü karcher koltuk ve yatak yıkama makinesi ile koltukların vakum yapılır.

5. Durulama vakum makinesi kirli suyu çekerken aynı zamanda yeniden temiz su vererek koltuğun durulaması sağlanır kimyasal atıklardan koltuk arındırılır.

Mersin Koltuk Yıkama Fiyatları

Mersin Koltuk Yıkama fiyatları kanepe tipine ve boyutuna göre değişikli göstere bilir standart koltuklar için aşağıdaki fiyatlar geçerlidir.

Standart koltuk takımı 120 ₺
Minderli koltuk takımı 150 ₺
Sandalye Adet fiyatı 10 ₺

Koltuk yıkama ve önemi

Mersin Koltuk yıkama ve temizleme ev ve işyerinde olmazsa olmazlardan biridir. Zamanımızın büyük bir kısmını koltuk ve kanepelerimizin üzerinde geçiriyoruz. Böyle olunca da koltuklar çok çabuk kirlenip lekeleniyor. Bunun için koltuk yıkatma ihtiyaç haline geliyor.

Mersin Koltuk yıkama işi kolay bir iş değildir. Evde Koltuk yıkatmak istiyorsanız. Mersinde koltuk yıkama ve ev temizlik işini en iyi biz yapıyoruz. Tüm koltuk temizleme hizmetlerimiz garantilidir. Koltuk lekeleri ve kirleri bizim için sorun değildir

Derinlemesine temizlik için koltuk yıkama şarttır. Siz ne kadar temiz olursanız olun, ne kadar hijyene önem verirseniz verin koltuklarınız temiz olmadıktan sonra koltuk üzerinde biriken mikroorganizma bütün evinize yayılır.

Koltuklara oturduğunuzda üzerinize yapışan mikroorganizma daha sonra gittiğiniz her yere yayılır. Hijyen sağlama gayretleriniz maalesef ki başarısız olur. Bu işin tek çözümü koltuk temizliği yaptırmaktır. Koltuk temizleme hizmeti aldığınız zaman eviniz gerçekten temiz görünecektir.

Yıkanan koltuklar kaç saatte kurur?

Temizlenen koltuklar kumaşın yapısına bağlı olarak ortalama 8 ile 12 saat arasında kuruma gerçekleşir.

koltuk Yıkama da Garanti var mı?

Firmamızda temizleme garantimiz %90 9’dur.

Koltuk temizliğinde hangi kimyasallar kullanılıyor?

Soli Temizlik koltuk yıkama için özel olarak üretilmiş çevre dostu ve çocuklara zarar vermeyen ürünler kullanmaktayız.

Yıkanan koltuklarda renk solması olur mu?

Temizleme işlemlerin de koltuklarınız da herhangi bir renk değişikliği olmaz aksine kirli koltuk temizlendiğinde capcanlı rengi ortaya çıkar.

 

Soli Temizliği Ara