Mersin Koltuk Yıkama

.Mersin Koltuk Yıkama Profesyonel koltuk temizleme için üretilmiş makinelerle yapılır. Koltuklarınız temizliği sağlanır. çekyat temizlemenin en kolay yolu SOLİ TEMİZLİK den yardım almaktır.

Mersin Koltuk Yıkama

Koltuk Temizleme Aşamaları

1. Koltuk tipine göre deterjanlı su ile 3 santime kadar ıslatılır.

2. Koltuklar nemlendikten sonra fırça makinesi ile fırçalanır. Not: ( Bazen koltuğun sağlığı için fırçalama yapılmaz.)

3. İnatçı koltuk lekeleri için özel olarak hazırlanan koltuk leke çıkarıcı kimyasallar kullanılarak lekeler temizlenir.

4. Vakumlama koltuğu tüm kirve lekelerden arındırmak için güçlü alman ürünü karcher koltuk ve yatak yıkama makinesi ile koltukların vakum yapılır.

5. Durulama vakum makinesi kirli suyu çekerken aynı zamanda yeniden temiz su vererek koltuğun durulaması sağlanır. Tüm ilaç kalıntısından koltuk arındırılır.

Mersin Koltuk Yıkama Fiyatları

Sayfa İçindekiler

Koltuk temizleme fiyatları kanepe tipine ve boyutuna göre değişikli göstere bilir standart koltuklar için aşağıdaki fiyatlar geçerlidir.

Kanepe temizliğinin önemi

Yıkama ve temizleme ev ve işyerinde olmazsa olmazlardan biridir. Zamanımızın büyük bir kısmını koltuk ve kanepelerimizin üzerinde geçiriyoruz. Bunun için koltuk yıkatma ihtiyaç haline geliyor.

Mersin Koltuk yıkama işi kolay bir iş değildir. Evde Koltuk yıkatmak istiyorsanız. Mersinde koltuk yıkama ve ev temizlik işini en iyi biz yapıyoruz. Tüm koltuk temizleme hizmetlerimiz garantilidir. Koltuk lekeleri ve kirleri bizim için sorun değildir

Derinlemesine temizlik için koltuk yıkama şarttır

Koltuklarınız kirli ve kokuyorsa Hijyen sağlama gayretleriniz maalesef ki başarısız olur. Bu işin tek çözümü koltuk temizliği yaptırmaktır. Koltuk temizleme hizmeti aldığınız zaman eviniz gerçekten temiz görünecektir.

Yıkanan koltuklar kaç saatte kurur?

Temizlenen koltuklar kumaşın yapısına bağlı olarak ortalama 8 ile 12 saat arasında kuruma gerçekleşir.

koltuk temizliğinde Garanti var mı?

Firmamızda temizleme garantimiz %90 9’dur.

Yıkanan koltuklarda renk solması olur mu?

Temizleme işlemlerin de koltuklarınız da herhangi bir renk değişikliği olmaz. Aksine kirli koltuk temizlendiğinde capcanlı rengi ortaya çıkar.

Mersin Koltuk Temizleme

Mersin Koltuk Yıkama Hizmetleri içindedir ev temizliğini yaptırınca koltuk yıkamada temizliği tamamlar 

HEMEN ARA