İnşaat Sonrası Temizlik

Yeni bir ev aldınız fakat inşaat sonrası temizlik yapılmamıştır. İnşaat temizliği zor ve sizin yapabileceğiniz bir iş değildir.

Mersin’de inşaat sonrası temizlik işinde en iyi hizmeti biz size verebiliriz. Soli temizlik şirketi olarak yeni evinizin her detayı temizlenir. İnşaat temizliği için tüm kimyasallar ve ekipmanlarımız mevcuttur.

inşaat sonrası temzlik

Mutfak Temizliği

Sayfa İçindekiler

Evinizin inşaatı bittiğinde temizliği en zor olan bölge mutfak temizliğidir. İnşaattan sonra mutfakta birçok temizlenmesi gereken alan bulunmaktadır. Örnek olarak dolapların yüzeyleri ve iç kısımları dolap altları ve zemin temizliği gerekmektedir.

Biz Mersin’de Soli temizlik şirketi olarak inşaat sonrası mutfak temizliğinde köşe bucak ve tüm dolap iç ve dışlarını en iyi şekilde temizler.

Banyo Temizliği

İnşaat bittikten sonra evinizin banyo temizliği çok fazla yorucu olabilir. Çünkü banyonun tamamen ıslak zeminden oluşmasından dolayı duvarlar ve zemin tamamen kireç ve boya atığı ile kaplı.

Klozet ve banyo mobilyaları oldukça aşırı kirlenmiştir. Eğer inşaat sonrası banyo temizliği hakkında herhangi bir bilgi ve tecrübeniz bulunmuyorsa sizin için çok zahmetlidir. Biz sizin için kısa zamanda tertemiz yaparız.

Zemin Temizliği

İnşaat bitiminden sonra zemin temizliği oldukça kirlenmiştir. Boya atıkları tozlar yapışkanlar bunların çıkarılması ve yerlerin parlatılması evinize daha güzel bir görünüm kazandırır.

Islak zemin temizliğinde kazıma ve silme yöntemi ile tüm boyalar çıkarılır. Parkeler temizlenir ve silinir.

Cam Temizliği

Cam temizliği göründüğü gibi kolay bir iş değildir. İnşaat sonrası cam temizliği başlı başına bir sorundur.

Boya ve yapışkanlardan etiketlerden kurtulmak için kimyasallar ve Pimapen bant sökücüler kullanılması ayrıca camların kazınması gerekmektedir.

Cam temizleme için özel olarak üretilmiş her türlü ekipmana Soli temizlik şirketi sahiptir.

Not: Kurumuş yanmış Pimapen bantların temizlenmesi fiyatlara dahil değildir. Ayrıca ücretlendirilir. Güneşten etkilenmiş kurumamış bantlar ücretsiz çıkarılır.

İnşaat sonrası temizliği nasıl yapılır ?

Mersin içinde inşaat temizliği yaptırmaya karar verdiğinizde. Temizliğe başlanmadan önce temizlenecek alanın görülmesi gerek. Bunun için randevu al.

Temizlenecek alanı görmeden fiyat teklifi vermek zor. İnşaat sonrası temizlik fiyatı üzerinde anlaşma sağlandığında gün belirlenir.

Ekip gelir tüm alanları dip köşe bucak cam, dolap, duvar ve ıslak ve kuru ahşap zeminler temiz olur.

Temizlik bitince evi kontrol edersiniz varsa eksik bölgeler tamamlanır size teslim ederiz.

Mersin için İnşaat sonrası temizlik fiyatları

İnşaat sonu temizlik fiyatları çok değişkendir. Temizlenecek alanın büyüklüğü oda sayısı, cam sayısı ve dolap sayısı fiyat .

Mersin’de inşaat sonrası temizlik için en uygun fiyatı bizden alacağınıza emin olabilirsiniz. Ayrıca garantili işçiliğimiz ile diğer inşaat temizlik şirketler den farkımız çok fazladır.

Diğer Hizmetlerimiz Koltuk Yıkama

Bir yorum bırakın

HEMEN ARA