Yatak Döşeği Nasıl Temizlenir

Yatak Döşeği Nasıl Temizlenir konusunda size yardımcı olmak istiyoruz. Yatak Temizliği ve yatak yıkama ile ilgili bilgiler.

Yataktaki  sarı  lekeler  ve diğer lekeler Çok sinir bozucu olabilir. Yatak temizliği konusunda soli temizlik uzmandır. Mersin’de yatak yıkama ve temizleme hizmetleri sunmaktayız. Ayrıca  yatak  yıkama  video ve  yatak  yıkama fiyatları  web sitemizde mevcuttur. 

Mekan yatak temizliği sünger yatak temizliği oldukça zahmetli ve yorucu bir iştir. Mekan yatak fiyatları da buna göre ayarlanır. mekan yatak yıkama fiyatları aşağıda olduğu gibidir.

Leke büyüklüğüne göre veya mekan yatak temizliği, mekan yatak yıkama da çift ya da tek taraflı yıkanmasında fiyat değişikliği olabilir.

Çift kişilik yatak yıkama fiyatı 100 TL ile 200 TL arasında değişmektedir.

Tek kişilik yatak yıkama fiyatları 50 TL ile 100 TL arasında değişmektedir.

Yatak yıkama koltuk yıkama fiyatlarından daha pahalıdır. Sebebi kullanılan ilaçlardandır.

Yataklarda oluşan sarı lekeleri temizlemek oldukça zordur. Yatağı el ile silme çözüm değildir. Yatak temizliğinde dikkat edilmesi gereken bir çok önemli husus vardır. 

İnternet ortamında birçok fikir vardır. Fakat bu fikirler çok işe yaramaz ya da eksik yanlış yapılan uygulamalar yatağa daha fazla zarar vermektedir.

örnek olarak vermek gerekirse yatakta oluşan sarı idrar lekeleri silme yöntemi ile asla çıkmaz. Siz sildikçe lekenin daha büyüdüğünü göreceksiniz,

Ortopedik yatak ve visko yün yatakların temizliğinde temizleme yöntemlerini kullanmak gerekiyor.

Mersin’de birçok yatak yıkama şirketi ve yatak yıkama yerleri adı altında hizmet veren yatak yıkama firmaları genelde lekelerin tamamını çıkmayacağını size önceden bildirir. Sorun şu ki yataklar Bazen kendiliğinden sarı lekeler de bırakabiliyor.

 Biz bu sarı lekeleri yılların verdiği tecrübe ile sorunsuzca çıkartıyoruz. Yatak temizliğinde sarı lekelerin çıkmasında %98 temizlik garantimiz var.

Biz Soli temizlik olarak yatak temizliği ve yatak yıkamayı profesyonel olarak yapmaktayız. Yataklarda oluşan küf, idrar lekesi, kan lekesi, ter lekesi, koku ve benzeri diğer lekeler sorunsuzca çıkartılır.

İletişim Sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

Hizmet verdiğimiz bölgeler: Mezitli, Akdeniz, Toroslar, Yenişehir

Bir yorum bırakın