Yatak Yıkama

Yatak yıkama hijyen bir yaşam alanı için yapılması gereken önemli bir iştir. Yataklarımız; zamanla kirlenir, buna bağlı olarak da mayt ve bakteri ortamına dönebilmektedir. Yatak silme ile yatak temizliğini karıştırmamak gerekir. Yatak silme işlemi, yatakların yüzeyinde bulunan kiri aşağıya doğru iterek kumaşın altına geçiriren hijyen olmayan sorunlu bir temizlik işlemidir. Yatak temizliği ise; koltuk temizliği konusunda profesyonel firmalar tarafından profesyonel makinelerle özel kimyasallar ile özen gösterilerek yapılan bir iştir. Yatak temizliği hijyen bir yaşam alanı için yapılması gereken önemli bir iştir.

EV TEMİZLİK  İNŞAAT TEMİZLİK  KOLTUK YIKAMA  YATAK YIKAMA  EV DEZENFEKTE  EV İLAÇLAMA ARAÇ KOLTUK YIKAMA  İLETİŞİM

Yatak Temizliği Fiyatları

Yatak temizliği sanıldığı gibi yüksek ücretlerle temizlenmez. Uzun vadeli ele alındığında çok uygun fiyatlarla yatak temizliği yapılmaktadır. Yatak temizlik fiyatlarını belirleyen etkenler kullanılan malzemeler, detaylı işçilik ve solüsyonlara bağlı olarak değişebilmektedir. Yatak yıkama ve Koltuk Yıkama Hakkında detaylı fiyat için İletişimegeçerek alabilirsiniz

Yatak Temizliği Ne Zaman Yapılır?

Yatak temizliği tamirat işi değildir. Bir bakım olayıdır. SOLİ TEMİZLİK yatak temizliği yaparken hijyen yataklar edinmenizi amaçlar. Deforme olmuş yatakları yenileme gibi bir işlem yürütmemekteyiz. SOLİ TEMİZLİK yıllardır yaptığı bu işte edindiği deneyime dayanarak en az yılda bir kez yatak temizliği yapmanızı öneririz. Firmamızın kullandığı yatak temizleme şampuanları ve leke çıkarıcıları, sağlığınızı olumsuz etkilemeyecek kurumsal firmaların ürünlerinden oluşmaktadır. Bunların dışında;
Yataklarınızda beklenmedik lekeler oluştuysa,
Çocukların çiş vakaları oluştuysa,
Evcil hayvanların kirlettiği yataklarınız olduğunda,
Yağmur akıntılarının yada üst komşulardan akan su vakalarında,
Yataklarınız çok sık kirleniyorsa
Bu belirtilerin hepsi yatak temizliği yaptırmanız gerektiği anlamına geliyor. Yukarıdaki belirtiler mevcutsa, SOLİ TEMİZLİK firması olarak biz, mutlaka yatak temizliği yaptırmanızı öneririz. Yatak temizliği yaptırdıktan sonra hissedilir derecede görüntü farkını anlayacaksınız.

Yatak Yıkama Neden Önemlidir?

SOLİ TEMİZLİK yılların verdiği tecrübeye dayanarak yatak temizliği yapılmasının önemine dikkat çekiyor;

Yatak temizliği ile hijyen yataklara sahip olursunuz.
Bakteri ortamından kurtulursunuz.
Başta astım hastalığı olmak üzere birçok hastalıktan uzak durursunuz.
Konforlu bir yaşam sürmüş olursunuz.
Kir ve lekelerin kumaşa vereceği zarar engellenir böylece yataklarınız uzun ömürlü olur.
Doğru temizlik ürünleri sayesinde sağlığınız risk altına girmemiş olur.
Yatak temizliğine ayıracağınız zahmetli işlem süresini sevdiklerinize ayırmış olursunuz . Firmamız, yatak temizleme işlemleriyle yataklarınızın deforma olmadan uzun süre kullanmanızı sağlar.