Nubuk Koltuk Temizliği

Nubuk Koltuk Temizliği olarak koltuk temizliğinde üstün temizleme yıkama yöntemleri miz bulunmaktadır. Koltuklara zarar vermeden her türlü Koltuk lekesini %99 oranında çıkarıyoruz. Mersin’de profesyonel koltuk yıkamacı olarak hizmet vermekteyiz. 

Koltuk yıkama fiyatları – Koltuk yıkama aşamaları – Koltuk yıkama video izle

Her türlü koltuk yapısını ve kumaşını tanıyoruz.Kimyasal larımız makinelerimiz ve Koltuk temizleme deterjan larımız var. Evde koltuk yıkama ve temizleme işini yapmaya kalktığınızda başınıza daha fazla açabilirsiniz. Kullanılan koltuk yıkama ilaçlarını nasıl kullanılacağı ve kumaş yapısın da bilmeden temizlemeye çalışmanız. Size daha çok pahalıya çıkaracaktır.

İnternet ortamında koltuk temizliği nasıl yapılır. Koltuk nasıl silinir, koltuk temizleme ilacı, koltuk leke çıkarıcı, koltuklar neyle Silinir. Adı altında birçok sorunuz var. İnternet tamamen bir çöplük olmuştur size sunulan yöntemlerin birçoğu işe yaramaktadır. Bunu siz de fark etmişsinizdir. 

Aspirin, arap sabunu, karbonat, sabun, sirke, bulaşık parlatıcı, gibi temizlik malzemeleri doğru kullanılmadığında Koltuk kumaşına zarar verir ve kalıcı renk bozulmalarına neden olmaktadır.

Nubuk Koltuk Temizliği Size çok uygun ve ucuz Koltuk yıkama fiyatları ile en iyi koltuk yıkama şirketi olarak hizmet vermekteyiz

Hizmetlerimiz: koltuk yıkama, sandalye yıkama. kanepe yıkama, çekyat yıkama, yatak yıkama, ev temizlik, inşaat temizlik, temizlikçi bayan, ilaçlama ve dezenfekten hizmetleri vermekteyiz.

Temizlediğimiz koltuk kumaş türleri:

Kadife koltuk, deri koltuk, suni deri koltuk, süvet koltuk, tay tüyü koltuk, Chester Koltuk ve birçok koltuk takımı yıkama yapıyoruz.

İletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

Mersin’ de Hizmet bölgelerimiz: Mezitli, Yenişehir, Viranşehir, Toroslar, Akdeniz bölgelerinde hizmet vermekteyiz. 

Bir yorum bırakın