Mersin Temizlikçi Bayan – Temizlikçi Ücretleri

Temizlikçi Bayan konusu için uygun temizlikçi fiyatları ile günlük ev temizliği için gündelik temizlikçi bayan gönderiyoruz

Temizlikçi Bayan İçin Bilgiler

Gelen Personele güvenebilir miyim?

Size gönderdiğimiz bayan personeller güvenilir ve sürekli bizimle çalışan kendi personellerimiz dir. Temizlik işlerinden anlayan ve işini profesyonelce yapan temizlik bayanlardan oluşmaktadır. 

Eve Gelen Temizlikçi Kadın Neler Yapar ?

 Evinizde genel temizlik yaparlar. camlar, kapılar, tuvalet, banyo, lavabo, mutfak gibi alanları temizler. Yapılan temizlik yüzeysel genel temizliktir. Dolap içlerine girmezler.

Kaç Kişi Temizlikçi Bayan Gönderiyorsunuz?

İsteğiniz üzerine bir veya daha fazla temizlikçi personel gönderebiliriz. Her personelin ücreti ayrıdır.

Evimin Temizliğini 1 Günde Bitirebilirler Mi?

Evin büyüklüğü oda sayısı ve evin kirliliği zamanla alakalı olduğu için bazen bitirirler. Bazen bitiremezler. Size gelen temizlikçi sayısı ile alakalıdır. Yeterli sayıda personel isterseniz evinizin temizliği bir gün içerisinde biter.

Temizlikçilerin Çalışma Saatleri Kaçtan Kaçadır?

Temizlikçi kadın İşe başlama saati sabah +- 9:00 çıkış saati ise 17:00 dır. Özel istek saatlerinizi bize bildirdiğiniz takdirde zaman ayarlaması ve  ev  temizlik  fiyatları  ayarlaması yapabiliriz.

 Ben Dolap İçlerinde Temizletmek İstiyorum Mümkün Mü?

Bayanların çalışma saati 9’la 5 arası olduğu için. Örneğin siz camlarınızı silinmesinden vazgeçerseniz. Dolap içlerini temizlenmesini isteye bilirsiniz. Dolap içlerini temizlerken içerisinde bulunan eşyaları yıkayıp yerine koymaz sadece dolap eşyalarını indirir dolap içlerini siler ve malzemeleri yerine koyar.

Gündelik Temizlikçi Bayan Fiyatları nekadar?

Günlük ev temizliği için size gelen her temizlikçi bayan fiyatı 200 TL ödeme yaparsınız. Bu ödeme dışında herhangi bir yol ücreti ödemezsiniz .

Evime Gelen Temizlikçi Bayanın Öğlen Yemeği Kime Ait?

Öğlen yemeği müşterilerimize aittir. Ayrıca yemek 12 ve ya 1 arasında  olmalıdır. Öğlen yemeği yemek dışarıdan söylenmelidir.

Ev Temizliğini Yaptırırken Sorun Yaşar Mıyım?

Ev temizliğini yaptırırken herhangi bir sorunla karşılaşmazsınız. Fakat olur da aksi bir durum olduğunda bizimle iletişime geçiniz. Size gelen personel ile herhangi bir sorunu çözmeye çalışmayın sadece bizimle bağlantı kurun bir sorunu çözeriz.

Eve Gelen Temizlikçi Temizlik Malzemesi Getirir Mi?

Günlük ev temizliği için gelen temizlikçi bayan herhangi bir temizlik malzemesi getirmez. Temizlik malzemelerini sizden kullanır. Eğer biz ekip temizliği isterseniz tüm temizlik malzemeleri bize aittir. Biz kendimiz her türlü malzeme ve temizlik ürünlerini getiririz.

Mersin içi hizmet vermekteyiz.

İlçeler: Mezitli temizlikçi bayan, Yenişehir temizlikçi kadın, Mersin gündelik temizlikçi bayan, Mersin temizlikçi bayan

Bir yorum bırakın