Mersin İnşaat Sonrası Temizlik Şirketi

Mersin İnşaat Sonrası Temizlik Şirketi İnşaat temizlik işi oldukça zahmetli ve yorucudur. SOLİ TEMİZLİK olarak İnşaat sonrası temizliğini %99 temiz alan garantisi ile en iyi şekilde yapıyoruz. T

oz, kireç, alçı, boya izlerinden eser kalmaz. SOLİ TEMİZLİK ŞİRKETİ ile birlikte çalışmanın doğru olduğunu bize yeni evin inşaat temizliğini yaptırdığınızda anlarsınız.

Mersin İnşaat Sonrası Temizlik şirketi

Biz temizliğinizi yaptığımızda sizin extra temizlik yaptırmanıza gerek yoktur. Ayrıca Mersin inşaat sonrası temizlik şirketleri arasında en uygun inşaat temizleme fiyatları bizde olduğunu bilmenizde fayda var.

İnşaat sonrası temizlik NasılYapılır?

İnşaat sonu ev veya iş yeri temizliğinde kaba kalıntılar öncelikle temizlenir. Nedir bu kaba atıkları? inşaat Kaba atık olarak büyük alçı, kireç, çimento, tahta, ve parke gibi atıklardan kurtuluruz.

Sıfır daire temizliğine başlamaya hazır duruma getiriyoruz.

İnşaat Sonrası Temizlik Fiyatları

Temizlik Fiyatları Mersinde inşaat temizlik şirketleri arasında değişiklik gösterir. Alt limit 250 ₺ üst limit ise 10000 ₺ dir. Tabi bu limitler normal inşaat temizliği fiyatlarıdır. Bunun sebebi yapılan temiz işçilik veya üstünkörü işçilikle alakalıdır.

Biz birinci sınıf temiz iş ile sizleri yormadan ve ikinci bir temizleme hizmeti almadan inşaat sonu temizliğinizi yapıyoruz. Tabi bu arada diğer üstün körü temizleme yapan şirketlerden inşaat temizleme fiyatlarımız biraz farklıdır. Eğer sizde bizim gibi Ucuz mal alacak kadar zengin değilim ata sözüne katılıyorsanız. Bizden en iyi temizlik hizmetini alacağınızı bilmenizi isteriz. İnşaat sonrası temizlik fiyatı almak için bizimle iletişime geçiniz lütfen.

Pimapen İnşaat Temizliği

Kuruyan pimapen bantları birçok yeni ev sahiplerinin baş belasıdır. Ama üzülmeyin Soli temizlik şirketi olarak sizi bu sorundan kurtarıyoruz. eğer pimapen bant çıkarma işini kendiniz yapmak istiyorsanız size pimapen bant sökücü satabiliriz ürün soli temizlik için özel olarak geliştirilmiştir.

öncelikle soli temizlik pimapen den kuruyan bantları çıkarmada profesyonel olarak hizmet vermektedir. Biz pimapen bant temizliğinde bant sökücü kimyasalımızı ve uygun olan kazıyıcı kullanıyoruz.

Mersin İnşaat Sonrası Temizlik Şirketi İçin Gerekli Malzemeler

İnşaat sonrası temizliği için onlarca temizleme malzemesi ve sanayi tipi vakumlu süpürgeler gerekmekte olup ayrıca size extra bir maddi yük getirir. Ayrıca inşaat temizliği bilgi ve beceri gerektirir eğer bu işi daha önceden yapmadıysanız hiç başlamamanızı tavsiye ederiz. SOLİ TEMİZLİK olarak yıllardır bu işi profesyonel yaptığımızdan emin olabilirsiniz.