Ev Temizlik

Ev Temizlik: SOLİ  TEMİZLİK olarak %100 müşteri memnuniyetini Garanti edebiliriz. Yaşam alanlarınız temiz ve düzenli olduğunda mutlu olduğunuzu biliyoruz. Biz yıllardır mutlu müşteriler görüyoruz. Eğer siz de ev temizliği yaptıracaksanız Soli temizlik Şirketini denemenizi tavsiye ederiz. Soli temizlik şirketinden beklentinizin Çok Ötesinde en iyi temizlik hizmetlerini sunarız.

EV TEMİZLİK  İNŞAAT TEMİZLİK  KOLTUK YIKAMA  YATAK YIKAMA  EV DEZENFEKTE  EV İLAÇLAMA ARAÇ KOLTUK YIKAMA  İLETİŞİM

Soli Temizlik Ev Temizliğini Nasıl Yapıyor?

Ev temizliğini sizlerin isteği üzerine detaylı veya genel temizlik yapıyoruz. Sizin ev temizliği üzerine beklentinizi bize bildirmeniz yeterli olacaktır. Sizi dinler ve buna göre bir temizlik planı çıkarta biliriz. Eğer özel ev temizlik işleriniz varsa SOLİ TEMİZLİK olarak bu konu dada sizlerin çözüm ortağı olabiliriz. Ay

Genel Ev Temizliği Nasıl Yapılır?

Genel ev temizliğinde evin gözüken kısımları temizlenir. Dolap içleri ve çekilebilir eşyaların alt kısımları silinmez daha çok evinizde gözünüze ilk çarpan ve sizin için rahatsız edici kirlilik ortadan kaldırılır.

Detaylı Ev Temizliği Nasıl Yapılır?

Evde görünmeyen yerlerin temizliği dahil olduğunda bu detaylı temizlik yapılmış olur. Örnek olarak dolap içleri ve çekilebilir eşyaların altları temizlenir

Ev Temizliğinde Neler Yapıyoruz?

Taşınma Öncesi Ev Temizliği

Yeni evinize veya yeni tuttuğunuz bir ev taşınmadan önce evinizi temizliyoruz ayrıca taşındıktan sonra ev de eşya düzenlemenize yardımcı oluyoruz.

Eşyalı ev Temizliği

Yeni tuttuğunuz eşyalı evin veya oturulan evin genel ve detaylı temizliğini profesyonel olarak yapıyoruz.

İnşaat Sonrası Ev Temizliği

Yeni satın aldığınız evinizin inşaat sonunda kalan inşaat kaba atıklarını ve boya, kireç, alçı ve tozları temizliyoruz size yeni evinizin temiz ferah ortamını bırakıyoruz.

Tadilat Sonrası Ev Temizliği

Kullanmakta olduğunuz evin tamirat ve tadilat işleri bittikten sonra evinizin güzelliğini ortaya çıkaran detaylı temizlik yapıyoruz. Tadilat temizliği diğer temizlik işlerinden daha yorucu ve sıkıcıdır özellikle eşya evin içinde iken tadilat yapılmış ise çok daha yorucudur.

Ev Temizlik Fiyatları Ne kadar?

Ev temizlik fiyatları yapılacak iş üzerinden belirlenir. Bununla birlikte evin büyüklüğü ve oda sayısı temizlik fiyatlarını belirler ve değiştirir. Sizlerin de bildiği gibi her ev aynı değildir büyüklük ve kirlilik oranı farklıdır. Temizlik fiyatlarını net olarak almak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz. Mersin temizlik şirketi olan Soli Temizlik sizlere en uygun temizlik fiyatlarını vermeye hedef etmektedir.

Soli Temizliği Ara