Araç Koltuk Yıkama

Araç Koltuk Yıkama: SOLİ Temizlik araç ve ev koltuğu yıkama da son teknoloji makine ve kimyasalları Kullanıyoruz. profesyonel olarak Mersin’de hizmet veriyoruz. Araç koltuk yıkama işini profesyonel olarak yapmaktayız tüm lekeleri %99 çıkarıyoruz

Servisimiz kapınızın önüne kadar vardır elektrik (100 metre seyar kablomuz var) ve su ihtiyacını karşılayabiliyor sanız sizin gelmenize gerek yok biz mekanınızın önünde araç koltuk temizleme yapabiliriz.

Tıkla Ara 0536 605 8445

Servisimiz kapınızın önüne kadar vardır elektrik ve su ihtiyacını karşılayabiliyor sanız sizin gelmenize gerek yok biz mekanınızın önünde araç koltuk temizleme yapabiliriz.

Yıllarca bu işi yaptığımızdan dolayı araba koltuğu nasıl yıkanır çok iyi biliriz. Araba koltukları profesyonel yıkama yapmayınca kötü kokular ve lekeler kalır. Araba koltuk yıkama da biz %99  temizlik sağlarız.

Araç koltuğu nasıl yıkanır

Araç koltuğu nasıl yıkanır: koltuklar ilk önce leke sökücü su karışımı ile ıslatılır. Birkaç dakika bekledikten sonra eğer uygun görülürse fırçalama makinesi ile fırçalanır. daha sonra güçlü Karcher oto koltuk yıkama makinesi ile koltukların suyu çekilir. ilk aşamada çıkmayan leke ve kirler ikinci aşama olarak yenilenir Böylelikle tüm lekeler yüzde yüze yakın çıkmış olur.

Araç Koltuğundan Leke Çıkarma

Soli temizlik olarak koltuk yıkamada Üstün Alman teknolojisi temizlik ürünlerini kullanıyoruz araç koltuklarında bulunan her türlü lekeyi çok kısa zamanda kumaşa zarar vermeden çıkartırız.

Araba Koltuk Leke Çıkarıcı

Araba koltuk leke çıkarıcı ları birçok zaman işe yaramayabilir biz bu sorunu kökten hallediyoruz sizin herhangi koltuk leke çıkarıcı aramanıza gerek yok. Biz tamamen üstünlüğü kanıtlanmış leke çıkarıcılar kullanırız

Araç Koltuğu Temizleme

Araç koltuğunu temizlemek zor bir iştir Hele bir de hangi lekenin nasıl çıkacağını bilmiyorsanız işiniz çok daha zorlaşır. Biz araç koltuğu temizleme işlemlerinde tüm tecrübemizi kullanırız %99 tüm lekeleri çıkartırız

Araç Koltuk Yıkama Fiyatları

Mersin’de araba koltuk yıkama fiyatları temizlik şirketleri arasında değişebilir. Bunun sebebi yapılan iyi temiz yıkama ve kullanılan malzemeler ile alakalıdır. Biz Soli temizlik olarak en iyi koltuk şampuanı ve en iyi yıkama makinesini kullanırız.

Standart araçlar için 4+1 bir araç koltuk yıkama fiyatları 2021 yılı itibari ile 150 ₺’dir. Aracınızın yıkanması gerektiği yer merkezden uzaksa artı olarak 20 ile 30 TL arasında yakıt gideri talep edilebilir. Aşırı derecede kirli olan araç koltukları için ekstra ücret 50 TL’dir.

SIKÇA SORULAN SORULAR

Araç koltukları nasıl yıkanır?

Servisimiz kapınızın önüne kadar vardır elektrik ve su ihtiyacını karşılayabiliyor sanız sizin gelmenize gerek yok biz mekanınızın önünde araç koltuk temizleme yapabiliriz.

Oto koltuk yıkama fiyatları ne kadar?

Oto koltuk yıkama fiyatları tipine göre değişiklik göstermektedir Standart araçlar için 150 ₺’dir

Mersin araç koltuk yıkama: Hizmetimiz Mersin’in tüm bölgelerine servis yapıyoruz.

Mersin oto koltuk yıkama şirketi olarak Mersin’de en iyi hizmeti sunuyoruz.

Ev temizlik hizmetleri: evde koltuk yıkama, evde yatak yıkamaev temizliği, İnşaat temizliği,  tadilat temizliği,

Yapılan en yanlış işlem: koltuk silme işlemidir. Koltuk silme işleminde, koltuk kumaşı ile sünger arasında biriken toz ıslatılarak süngere yedirilmektedir. Koltuk temiz gibi görünse de asıl kir süngerde bırakılmıştır. Buda kokuya neden olur.

Soli Temizliği Ara